Náramky sú jednou z možností ako sa skrášliť

Drahé kovy ako je zlato a striebro sa udomácnili v šperkovniciach takmer každej ženy, pretože bez nich žiadny outfit nie je dokonalý. Správny výber dokonca dokáže aj nie práve vydarenú vizáž vylepšiť. Striebro je univerzálne a s ním bude za kráľovnú každá žena bez rozdielu veku či štýlu obliekania.

Vkusné doplnky na krásnej ruke

Z ponuky strieborných šperkov si môžeme vybrať retiazky, náušnice, prstene či náramky, ktoré sú fantastickým sprievodcom svetom módy a pomôžu nám priviesť do dokonalosti takmer každý outfit, od jednoduchých šiat až po veľké večerné róby. V závislosti od príležitosti si ich aj vyberáme, na denné nosenie sa hodia takmer nenápadné, jednoduché šperky, ktoré len jemne zvýraznia našu krásu a podčiarknu celú vizáž. Na rozdiel od bežných outfitov si na večerné a slávnostné príležitosti môžeme dovoliť strieborný náramok luxusné, extravagantné a výrazné šperky v kombinácii s kamienkami, farebnými kryštálikmi či perlami, ktoré budú výrazné a dominantné.

Internetové obchody ponúkajú široké spektrum šperkov, okrem iných sú to aj strieborné náramky, ktoré ozdobia ruku každej ženy, pri pohybe sa vlnia a ich ligot zdôrazní vkus nositeľky. Strieborné náramky sa vyrábajú zo striebra rýdzosti 925/1000 a majú aj vlastný punc. Môžu byť hrubé, točené, tenučké, môže byť viac náramkov spolu, zdobiť ich môžu rozličné kamienky, ktoré sa vo svetle ligotajú, kryštáliky s nádherným leskom, perly v krásnych tvaroch či iné materiály, napríklad koža, sklo alebo aj žltý kov.

Lesk a luxusný vzhľad je výborná kombinácia

Do práce asi nebudeme nosiť na zápästiach luxusné náramky, ale jednoduché tenké kruhy, ktoré diskrétne zaštrngajú, no pritom nebudú nevhodne priťahovať pozornosť. Tieto výrazné a luxusné kúsky si môžeme dovoliť večer, pri príležitostiach, ktoré si vyžadujú luxus a noblesu, pretože ide o výnimočné chvíle. Platí však jednoduché pravidlo, že outfit, ktorý je už sám o sebe šperkom a je výrazný, si vyžaduje doplnky decentné a naopak, ak sú šaty jednoduchého či strohého strihu, šperky môžu žiariť, lesknúť sa a dominovať. Výber je však na každej žene, musí sa v tom cítiť pohodlne a hlavne byť sama sebou, aby vyžarovala spokojnosť a prirodzenosť.

Powered By WordPress | Ekta Directory