Kontaktujte nás – LEDprodukt.sk

LED svietidlá prevalcovali celý trh osvetlení svojimi obrovskými výhodami. Tou najdôležitejšou je nepochybne vysoká úspora elektrickej energie, ktorá sa pri správnom používaní šplhá až na 85% čo je dosť na to, aby ste nad výmenou svietidla uvažovali v prípade, že ste tak ešte neurobili. Šetrenie peňaženiek však nie je ich jediným benefitom – druhým je neuveriteľne dlhá životnosť, čo je spolu so šetrením energie a nízkymi nákladmi na ich kúpu naozaj kombinácia, ktorá je neprekonateľná. LED svietidlá zároveň šetria aj životné prostredie a tým šetria aj planétu, teda sa dajú považovať za ekologickejšie oproti svietidlám bežným.

LED žiarovka úspora

Zabezpečia Vám výbornú viditeľnosť a podľa zvolenej farby bieleho LED svietidla si viete prispôsobiť miestnosti presne svojim potrebám – pre aktívne miestnosti sú ideálne svietidlá studenej bielej farby, pre oddychovo – relaxačné sú vhodné svietidlá teplej bielej a v prípade že sa neviete rozhodnúť – ideálnym riešením sú pre Vás svietidlá neutrálnej bielej, ktorá nikdy nebude pôsobiť rušivo. LED svietidlá majú hromadu ďalších benefitov – možnosť ovládania na diaľku či možnosť stmievania a výbornú viditeľnosť s vysokým indexom podania farieb, ktorý Vám zabezpečí viditeľnosť osvetľovaných predmetov alebo miestností veľmi podobnej svetlu slnečného dňa. Sú výborným pomocníkom nielen ako hlavné svietidlo, ale aj ako svietidlo doplnkové ako podsvietenie, s ktorým sa viete vyhrať a z miestností si vyčarovať miesta s nádhernou a útulnou atmosférou.

LED žiarovka

V prípade že potrebujete poradiť s výberom alebo sa neviete rozhodnúť, akým typ LED svietidla pre Vás bude najvhodnejší, neváhajte nás kontaktovať Ledprodukt, veľmi radi Vám ochotne poradíme, prípadne odpovieme na Vaše otázky. LEDprodukt.sk je tu pre Vás prostredníctvom online formulára na našej webovej stránke alebo telefonicky na tel. č.: 0949 126 648, prípadne e-mailom.

Powered By WordPress | Ekta Directory