Dotyky na intímnych častiach tela sú elektrizujúce

Pri surfovaní po internete je možné, že natrafíte aj na také stránky, ktoré ste nehľadali, no akosi sa vám priplietli medzi ostatné, a tak si ich zo zvedavosti otvoríte. Ich obsah môže byť určený iba pre osoby staršie ako 18 rokov, pretože sa tam uverejňujú spôsoby erotickej masáže alebo iné sexuálne praktiky. Tam však môžete nájsť aj ten svoj vytúžený spôsob oddychu spojený s príjemným vzrušujúcim relaxom.

Šikovné pohyby rúk dokážu zázraky

Diskrétne a na profesionálnej úrovni sa vás ujmú dievčatá či ženy, ktoré v salónoch poskytujú masážne služby a spomedzi ktorých máte možnosť voľby. Pri objednávke na internete je možné rozhodnúť sa aký druh masáže chcete vyskúšať a spolu s ňou si určíte aj masérku, ktorá túto masáž na vás vykoná. Druhov je niekoľko, klasická, body, double body alebo veľmi vzrušujúca masáž lingamu, teda erotogénnych zón tela a intímnych partií.

Prvým krokom v salóne je sprcha, aby ste mali pocit 100% hygienického prostredia, sárong bude vašim odevom po osprchovaní, a až potom nasleduje masaz lingamu samotný rituál masáže. Pri masírovaní lingamu dievčatá používajú svoje ruky, ale okrem nich zapájajú aj celé telo a pomáhajú si aj masážnymi gélmi, ktoré zabezpečia, že telá sa budú po sebe príjemne kĺzať a vzrušenie bude maximálne.

Príjemné prostredie je polovica úspechu

Pri masáži lingamu v mnohých prípadoch muži dosiahnu aj orgazmus, no a o to predsa pri tejto masáži ide, nie je to nič nenormálne, keďže dotyky intímnych partií tela sú neskutočne vzrušujúce, navodzujú pocit rozkoše a slasti. Tieto chvíle si zákazník musí užiť maximálne ako sa dá, dievčatá – masérky urobia pre to všetko, čo vedia. Počas rituálu si doprajú pohodu v podobe príjemnej hudby a exotických vôní, aby podčiarkli túto výnimočnú a vzrušujúcu atmosféru. Koniec masáž sa nesie v znamení chvíle oddychu a možnosti použiť sprchu, potom príde na rad rozlúčka pozdravom „namaste“, ktorým vzdáte úctu telu a jeho spojeniu s mysľou. Zo salóna zákazníci odchádzajú s malým darčekom na pamiatku ako poďakovanie za chvíle strávené práve v tomto salóne.

Powered By WordPress | Ekta Directory