Alfa Romeo Stelvio: športové SUV s autentickým štýlom

Od samého počiatku značka Alfa Romeo vyrába vozidlá ktoré ako svojou kvalitou, tak aj dizajnom patria medzi motorové skvosty. Modely SUV bodujú skoro v každej značke motorových vozidiel a teraz už  výnimkou neostáva ani Alfa Romeo. Taliani prišli na trh opäť s niečím novým a predstavili svetu nový model vo svojom typickom uhladenom štýle s nežnými krivkami.

alfa romeo

·         Aj keď Alfa Romeo exteriérom úplne odbočila od svojho klasického štýlu výroby vozidiel, Stelvio si aj napriek tomu zachovala typické vlastnosti toho správneho talianskeho dizajnu. Už letmý pohľad prezrádza oblé črty, no zároveň výrazné línie identické pre túto značku, ktorá sa vyznačuje štýlom a kvalitou.

·         Interiérom  nápadne pripomína interiér svojej staršej sestry Giulia, znalci danej značky by ju okamžite odhalili na základe jednoduchosti a elegantnosti ktorú Romeo ponúka už po dobu viac ako 107 rokov. Na pohodlne tvarovanom volante nájdeme okrem množstva multifunknčnýchtlačidiel, na ktoré si okamžite zvyknete aj tlačidlo štartovacie.

auto

·         Bezpečnosťje v každom prípade prvoradá a preto aj k štandardnej výbave modelu Stelvio patrí systém varovania pred čelným nárazom (FCW), systém autonómneho núdzového brzdenia (AEB) s funkciou detekcie chodcov a sledovanie jazdných pruhov (LDW). Ak aj tak nemáte dosť, môžete si na objednávku prikúpiť aj adaptívny tempomat (ACC) a monitor mŕtveho uhla (BSM) s detekciou pohyblivých prekážok pri cúvaní pre maximálny pocit bezpečia.

interiér

·         SUV modelu Stelvio nechýba dokonca ani celkom nový infotelematický systém s displejom s uhlopriečkou až  8.8″ a 3D navigáciou s ktorou sa vždy dostanete presne tam, kam potrebujete. Ďalšou systémovou novinkou je Alfa Connect, ktorý je kompatibilný s Apple Iphone aj Android zariadeniami pre dokonalý komfort. Ako čerešničku na torte si môžete dopriať audio systém od firmy Harman Kardon, ktorý vás očarí až 14 reproduktormi a dopraje vám ešte o niečo vyšší zážitok z jazdy.

Powered By WordPress | Ekta Directory