Počas dovolenky myslite hlavne na seba

Všimli ste si, ako často sa zameriavame na úplné hlúposti namiesto toho, aby sme riešili to podstatné? Asi vám je jasné, že občas to robíme oveľa častejšie, ako sme reálne ochotní pripustiť. Toto však často robíme úplne nevedome, bez toho, aby sme si uvedomili, čo tým robíme sami sebe. Napríklad aj vtedy, keď ideme na dovolenku. Väčšina ľudí sa určite nezamýšľa nad tým, čo si ľudia pomyslia, keď uvidia, koľko so sebou beriete vecí. Aj keby ste so sebou brali armádu spásy, im to môže byť srdečne jedno, tak prečo sa do vás vlastne montujú? Robia to samozrejme iba preto, aby si tým niečo dokázali.

platba

Keď ich nakoniec prekuknete, ešte vás aj odsúdia, že predsa to robili iba pre vaše dobro a čo si vy vlastne o sebe vôbec myslíte. Nakoniec sa to vždy obráti presne na tento spôsob, a to či to chcete, alebo to nechcete. Pretože občas sa z toho človek proste nemôže nijakým možným spôsobom vykrútiť. Ale to vy nakoniec veľmi dobre viete, no nie? A práve preto je pre vás dôležité aj to, čo si o vás ľudia myslia. Čo je pre vás podstatné a prečo robíte práve to, čo robíte. Ale nemusíte sa ničoho báť. Keď si so sebou na dovolenku zoberiete aj zmoka, nikto nemá právo vás odsúdiť. Jedine ľudia, ktorí nerozumejú takmer ničomu, čo reálne robia.

eshop

Je len na vás, čo sa rozhodnete si so sebou zobrať a ostatným ľuďom to môže byť srdečne jedno. Pätoro plaviek alebo nafukovací vak, prečo by sa do toho vôbec mali nejakým spôsobom montovať? Vždy to bude iba na vás, čo s tým spravíte a ako na to budete reagovať a verte tomu, že si skutočne nemáte čo vyčítať. Verte si, verte svojim inštinktom a schopnostiam a verte tomu, že vtedy sa naozaj ničoho nebudete musieť báť. Takže už s tým skončite. Nakoniec predsa uvidíte najlepšie sami, čo je pre vás dobré na dovolenke, ale aj mimo nej, no nie?

Powered By WordPress | Ekta Directory