Nakupovanie online, alebo neodkladajte nákup na poslednú chvíľu

Poznáte to zaiste aj vy. Nakupovanie darčekov na poslednú chvíľu. Ak sa jedná o jeden darček na meniny, alebo narodeniny, tak sa to dá na poslednú chvíľu zvládnuť.
Čo ale ak nakupujeme pre mnohých ? Čo ale ak nakupujeme napríklad darčeky na Vianoce ? Už roky si po Vianociach dávam záväzok, že na ďalší rok si nakupovanie veru nenechám na poslednú chvíľu. Rada by som si veriť, že sa mi to raz podarí. Je určite oveľa výhodnejšie a hlavne menej stresujúce nakupovať veci priebežne.

kurýr

  • V priebehu roka, ak niekomu uvidím vhodný darček- určite ho kúpim vopred. Je v čase mimo vianočnom väčší výber a aj záťaž na peňaženku tak bude postupná.

Rada kupujem darčeky o ktorých viem, že určite mojich blízkych potešia. Na poslednú chvíľu ale just neviem taký zohnať-
Minulý rok som pri kúpe darčekov dopadla celkom dobre. Začala som síce s kúpou až v decembri, ale podarilo sa mi potešiť všetkých blízkych. Tŕpla som síce do poslednej chvíle, či kuriér stihne doručiť ku mne zásielku z online nákupu včas. Tri dni pred Vianocami ale kuriér dorazil neskoro večer. Unavený, totálne vyčerpaný chlap. Asi nenávidí Vianoce aj kvôli takým ľuďom ako som ja. Pomyslela som si v duchu. Auto mal ešte plné balíkov, balíčkov.

balík

  • Zvykli sme si na tento pohodlný nákup online. Všetko je v poriadku, využívajme ho, ale apelujem na nás všetkých- robme to prosím včas. Nevystavíte sa tak stresu a nebudete mať výčitky svedomie, že ste pracovníkom doručovateľských služieb znechutili sviatky. Ja viem, je to ich práca. Sú to ale aj otcovia rodín, na ktorých čakajú ich milujúce partnerky a hlavne detičky. Aj oni chcú svoj darček nájsť pod vianočným stromčekom.

Dajme si všetci teda záväzok, že si nákup vybavíme už v novembri. Budeme sa potom môcť lepšie pripraviť na sviatky bez stresu a s úsmevom na tvári.

Powered By WordPress | Ekta Directory