Menič napätia 12V-230V pri 50Hz

Menič napätia 12v na 220v Na našom webe nájdete rôzne meniče napätia. Menič napätia, takzvaný striedač. Jedná sa o meniče, ktoré,,premenia,, z jednosmerného napätia 12V, alebo 24V napätie o veľkosti 230V pri frekvencii 50Hz. Touto,,premenou,, tak môžete mať k dispozícii 230V-50Hz pre napájanie AC spotrebič-takzvaný jednofázový spotrebič aj na miestach kde ešte nie je elektrické vedenie zapojené, poprípade na miestach kde nikdy elektrické vedenie zapojené nebude.

menic-napatia-24v-na-230v-3000w

Funkciou poprípade úlohou tohto meniča napätia je umožnenie napájania bežných sieťových AC spotrebičov, ako sú televízory, svietidlá, malé elektrické náradie (vŕtačky, brúsky a podobné),počítače, notebooky, satelity, mikrovlnné rúry, chladničky, malé čerpadlá, variče a iné… Všetky tieto spotrebiče sú určené pre napájanie zo striedavej elektrickej siete AC230V-50Hz nachádzajúcej sa v zásuvkách, v miestach kde je bežná elektrická prípojka. Použitie meničov napätia je v dnešnej dobe veľmi obšírne. Je veľké množstvo rôznych druhov zariadení, strojov a prístrojov napájaných z AC230V-50Hz striedavej elektrickej siete, čo Vám ponúka široké spektrum možností napájania spotrebičov akéhokoľvek druhu a typu.

Elektrický sporák

Pre bežných užívateľov je vhodný menič napätia pri použití napríklad na chatách, chalupách, v kempoch a podobne….Všade tam, kde sa nenachádza bežná elektrická prípojka. Taktiež je možné tieto meniče napätia použiť aj v automobiloch či už nákladných alebo osobných, taktiež na lodiach v rôznych poľnohospodársky strojoch a podobne. Je možné ho využiť aj ako záložný zdroj pri výpadku elektrickej energie pri PC, záložný zdroj pri serveroch, záložný zdroj obehových čerpadiel, záložný zdroj v akvaristike, zabezpečovacej techniky, poplašných požiarnych systémoch, bezpečnostných poplašných systémoch, a inde….Jednoducho všade tam, kde nie je pripojenie elektrickej energie klasickou prípojkou, alebo všade tam, kde potrebujete mať elektrickú energiu na rôznorodé účely.

Powered By WordPress | Ekta Directory