Drahá kancelária verzus lacné virtuálne sídlo

Myslíte si, že k svojmu podnikaniu potrebujete kanceláriu? Minimálne kvôli korešpondencii a možnosti zaevidovať dotyčnú adresu do Obchodného registra SR ako sídlo vašej firmy?

Keď ste sa už pokúsili nejaké takéto priestory zohnať a prenajať si ich, asi viete, že to určite nie je lacné a v podstate ani také jednoduché- kancelária by mala byť na vhodnej lokalite pre všetkých vašich klientov aj obchodných partnerov, ideálne mať sídlo na lukratívnej adrese v centre väčšieho mesta. Mala by poskytovať aj zasadacie priestory, byť vybavená zodpovedajúcou technológiou a ich vlastník musí odsúhlasiť zapísanie tohto sídla do OR SR.

Zmluvy, podnikatelia

Ale hlavne by tento typ nehnuteľnosti mal mať prístupnú cenu, aby sa vám to vôbec oplatilo, čo ale žiaľ v mnohých prípadoch do tejto mozaiky nezapadá. A hlavne sa to neoplatí menším firmám či podnikateľom, ktorí vlastne k svojej činnosti veľké kancelárie ani nepotrebujú, no potrebujú pravidelne vybavovať korešpondenciu a zapísať do OR SR sídlo firmy.

Práve pre nich existuje oveľa lacnejšie a pritom funkčné riešenie. Virtualne sidlo dokáže ušetriť stovky eur a pritom poskytuje všetky zodpovedajúce služby spojené s prijímaním, uložením, skenovaním a preposielaním firemnej pošty. V prípade záujmu poskytnú aj zasadacie priestory.

Apple počitač

„Trik“ je v tom, že si nekupujete priestory, ale adresu, ktorú je možné zapísať do OR SR. Na adrese pritom stojí reálna budova, v ktorej bude sekretariát prijímať vašu firemnú poštu a o každom takomto kroku vám pošle notifikáciu. Je to stále častejšie a obľúbené riešenie u súčasných podnikateľov, ktorým to pomáha šetriť náklady.

  • Kúpa virtuálneho sídla zároveň predstavuje možnosť kúpiť si dobre znejúcu, lukratívnu adresu, napríklad v centre biznisu nášho hlavného mesta, čo spraví dobrý dojem na potenciálnych obchodných partnerov. Táto adresa sa pripíše k vašej firme do OR ako jej firemné sídlo.

Powered By WordPress | Ekta Directory