Do práce, na rande či na večer je striebro správna voľba

Módne trendy sa menia každú sezónu, módne maniačky vedia, čo práve letí a čo je už out, sledujú časopisy a snažia sa s módou držať krok. V doplnkoch to platí tiež, no s výnimkou strieborných šperkov, tie sú nadčasové a vždy budú súčasťou našich šatníkov ako skvelý doplnok na každú príležitosť.

Pomaly sa blížime k zime a s ňou sa blížia aj vianočné sviatky, kedy už začíname premýšľať nad darčekmi. Nie je to vždy jednoduché, výber je totiž široký a tovar dostupný takmer po celý rok, takže nie je problém s nedostatkom. S tým však súvisí dilema, ktorú máme všetci, no hlavne muži si častokrát nevedia poradiť s výberom darčeka pre svoju polovičku. Povedia si, že už má strieborné šperky takmer všetko, no šperkov a módnych doplnkov nie je nikdy dosť. Striebro je univerzálne, šperky z neho vyrobené pristanú každej žene bez rozdielu veku, takže ak stavíte na pekný kúsok, odmenou vám bude radosť a spokojnosť vašej partnerky.

bracelet-1198740_640

Darovať šperk však môžete aj pri iných príležitostiach, narodeniny, meniny či narodenie dieťaťa alebo životné jubileum, každá udalosť je jedinečná a vyžaduje si aj jedinečný darček. Na výber sú jednoduché strieborné šperky, ktoré sú určené na bežné denné nosenie alebo extravagantnejšie kúsky, ktoré dotvoria večernú toaletu. Môžu byť ozdobené kryštálikmi, farebnými kamienkami alebo dokonca ich kombináciou. Čím jednoduchšie šaty, tým výraznejší môže byť šperk.

jewelry-945145_640

Retiazky, náhrdelníky, prstene, náušnice či náramky nájdete v šperkovnici takmer každej ženy, nikdy sa neomrzia a pomôžu v prípade, ak sme v koncoch a nevieme si poradiť s dotvorením outfitu. Striebro nikdy nesklame, do práce, na rande či do spoločnosti, vždy nám bude nápomocné, keď iné možnosti zlyhajú. Doplnky sú však veľmi dôležitou bodkou za našou vizážou, bez nich by vyznievala ako nedokončená, akoby tomu niečo chýbalo… Stavte na 925/1000, to je rýdzosť striebra, ktoré má puncovanú značku na každom kúsku a je zárukou, že každá žena bude žiariť spolu s ním.

Powered By WordPress | Ekta Directory