Nové sexuálne známosti

Človek postupom času prehodnocuje svoje rozhodnutia a mení ich. Niektoré sa však už zmeniť nedajú a potom zostávame uväznený v takom stave, pre aký sme sa pred rokmi rozhodli. Možno to bolo len príliš unáhlené rozhodnutie, no napriek tomu musíme niesť za toto rozhodnutie následky. Niekedy sa však vyskytne situácia, keď sa ešte dá niečo spraviť s tým, aby nebol ten život taký nešťastný. Nejaká hoci aj maličkosť, ktorá vie spraviť život lepším, bude lepšia ako nič. Rozhodne.

woman-3287956_1920

Aj ty si sa ženil príliš mladý a teraz to ľutuješ? Najmä to, že tvoja žena bola tvoja prvá a vlastne aj posledná? Že si si dostatočne neužil v mladosti? Teraz by si to chcel zmeniť, ale už nevieš nabrať odvahu začínať odznova? Možno by sa ti to ani nemuselo podariť a bol by si skôr všetkým pre smiech a na srandu.

lips-1690875_1920

Nemusíš to hneď riešiť tak radikálne. Ak ti ide o to, že si doteraz žiadnu inú v posteli ešte nemal, stále vieš nabrať nové skúsenosti len treba hľadať na tých správnych miestach. Na takých, o ktorých takmer nikto nevie, no zároveň sú dostatočne dostupné aj pre tvoje pomery. Také miesto, kde si pôjdeš užiť, no bude to plne seriózne a bez najmenších problémov. Na sex privátoch si pohľadaj nejakú inú a choď ju ošukať. Zaslúžiš si to, keď si okrem svojej ženy zatiaľ žiadnu inú nemal vo svojej posteli.

Samozrejme, si musíš dať pozor na to, aby si sa príliš nenamotal na tento druh zábavky a potom si aj tvoja stará všimne, že sa niečo deje. Ale iste vieš byť opatrní a keď si ukojíš svoje chúťky na iné ženy, tak skončíš zasa len doma pri tej svojej. Veď ju ľúbiš, len toto svoje rozhodnutie ľutuješ. Ľutuješ tie chvíle, keď si nevyužil tie iné ženy, ktoré sa ti ponúkali ešte pred ňou. Mohol si mať aspoň nejaké skúsenosti a zážitky a teraz si si mohol spokojne nažívať a prežívať jeseň života. No, už nič, bež aspoň takto nabrať nové zážitky a vráť sa domov.

Powered By WordPress | Ekta Directory