Elegantné a moderné celosklenené konštrukcie

Či už moderné alebo historické objekty, vo všetkých vynikne krása skla. Je to unikátny prírodný materiál, ktorý je elegantný v akejkoľvek podobe, veľkosti alebo spracovaní. Dá sa kombinovať s drevom, kovom, kameňom, všade pôsobí prirodzene ako súčasť objektu.

Moderný trend v architektúre sa vracia k prírode, k svetlu a k obnove energie. Práve preto využíva sklo, ktoré odzrkadľuje všetky prírodné javy – svetlo, jas, trblietanie, energiu.

apartment-185777_640

V realizácii skla zabezpečujeme lmmont.sk je ponuka pre akýkoľvek druh objektu, exteriér alebo interiér. Celosklenené dvere vyklápacie alebo posuvné sú moderným riešením predchádzajúcich dverí, sklenené zásteny alebo sklenené steny vytvoria oddelený priestor v rámci veľkého celku, sklenené sprchové zásteny sú ideálnou voľbou do walk in sprchy. V riešeniach môžeme pokračovať ďalej – napríklad kovové zábradlia na schody so sklenenými výplňami sú dominantným dizajnovým prvkom, celosklenené zábradlie dokáže nahradiť pôvodné staré kovové zábradlie, sklenené prístrešky domov Vám ukážu slnečné lúče a pochôdzné svetlá Vám presvetlia podlahu.

Veľa realizácii a pritom všetky sú dokonale bezpečné, odolné a s vysokou funkčnosťou, ktorá je v modernom čase nevyhnutná. Prevedenia sú zásadne z bezpečnostného skla na ktoré sa môžete spoľahnúť.

bathroom-3245330_640

Všetky Vaše požiadavky, potreby a nápady Vám odborníci spracujú do prvotného návrhu s cenovou kalkuláciou. Ďalej Vám odporučia zmeny, navrhnú optimálne riešenia pre Vaše potreby, aby výsledok mal požadovaný efekt za čo najnižšie náklady.

Všetky projekty majú exkluzívny rozmer, ktorý je daný charakterom skla.

Povrchová úprava skla, atypické riešenia sú v ponuke rozmanité, rovnako ako aj možnosti ich využitia.

Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú a od vytvorenia malého útulného pracovného priestoru alebo predelenia väčšieho celku na menšie, prípadne originálneho zábradlia až po nadčasové sklenené striešky – realizácia je možná takmer všade.

Určite oceníte dizajn nového priestoru.

Powered By WordPress | Ekta Directory