Zbohatnite na kryptomenách

Vždy som chcela byť bohatá. Asi už odkedy som bola úplne malý štupeľ, vždy mi bolo jasné, že jednoducho musím byť bohatá, nech sa deje čokoľvek. Uznávam, že to asi bolo priam neuveriteľne povrchné a nemalo to hĺbku. Ale každý predsa môže o niečom snívať, no nie? A prečo by som ja nemohla snívať práve o niečom takomto? Veď mi to nikto nezakáže, tak prečo by som to nemohla riešiť? Najlepšie na tom je samozrejme to, že tento sen mi zostal. Ale trochu som ho vylepšila. Chcela som byť bohatá tak, že budem mať vlastné prostriedky na to, aby som to dosiahla.

bitcoin ve světě

Nie je podstatné práve to, že som chcela byť bohatá sama a so svojimi prostriedkami? Malo to len jeden háčik. Keďže som si povedala, že nechcem byť bohatá preto, že sa vydám za bohatého muža, musela som veľmi dobre premýšľať nad tým, ako dosiahnem to, čo chcem. A to bolo už o niečo komplikovanejšie. Pretože na to človek potrebuje hlavu. Niežeby som bola hlúpa alebo tak, ale naozaj som si nebola istá tým či vlastne viem, ako chcem vo svojom živote zarobiť. A to bolo naozaj otázne, čo si budeme klamať.

kalkulačka a peníze

Našťastie nastal v mojom živote zlom, keď som objavila kryptomeny. Aj keď som na ľudí pôsobila ako princezná, musím povedať, že som sa celkom slušne vyznala do počítačov a do všetkých vecí okolo nich. Takže som bola rozhodnutá, že to nejakým spôsobom všetko zvládnem. Mala som pripavený plán, kúpila som si dokonca riser extender na dobré grafické karty a počítač, ktorý by mal zvládnuť aj zemetrasenie. Netvrdím, že som zo začiatku nebadovala, že som sa na také niečo dala. Jasné, že áno. Ale neskôr som pochopila, že keď sa nevzdám, pomaly sa začnú peniaze sypať. A mala som pravdu. Ani som nevedela ako a peniažky zrazu boli tu. Kto by si bol pomyslel, že sa dá na kryptomenách naozaj zbohatnúť? Ja teda určite nie. Ale som šťastná za to, že to teraz už viem.

Powered By WordPress | Ekta Directory