Strihnite s tým!

Vlasy sú koruna krásy. Túto vetu pozná každá žena, ktorá svoje vlasy miluje a nedá na nich dopustiť. Či už máte vlasy dlhé, stredne dlhé alebo krátke, nebojte sa zmeny. Možno aj vy už niekoľko rokov váhate, či predsa len nebude vhodná nejaká zmena. Nebojte sa a choďte do toho! Ak vás už omrzel váš účes a vaše vlasy, ako sa hovorí, vás už nebavia, poraďte sa s dobrou kamarátkou, či dokonca priamo s vašou overenou kaderníčkou a povedzte jej, ako si vašu zmenu predstavujete. Stále majte na pamäti, že vlasy potrebujú raz za čas skrátiť, aby znova ožili a kratší vlas rýchlejšie rastie. To znamená, že vlasy budete mať hustejšie, ale tiež rýchlejšie narastú. Nebojte sa tejto zmeny a my vám ukážeme, aké benefity to prináša.

kráska.jpg

  • Vlasy budú zdravšie – ak sa zbavíte nezdravých rozštiepených končekov, vlasy ožijú a začnú rýchlejšie rásť. Pre ich zdravie a rast je pravidelné podstrihávanie dôležité.
  • Vlasy budú krajšie – prinesie to so sebou zmenu, ktorú určite oceníte. Vaša koruna krásy je predsa len jedna a treba sa o ňu dobre starať.
  • Zvýši sa vám sebavedomie – keď sa ráno na seba pozriete, budete spokojná. Vaša zmena vás bude príjemne hriať na srdiečku a určite nebudete ľutovať, že ste sa pre ňu rozhodli.

modelka.jpg

  • Všimne si to okolie – aj vám určite dobre padne, keď vás niekto v práci pochváli a všimne si váš nový strih. Určite to ocení aj váš partner, hoci jemu ste sa páčili akákoľvek.
  • Už sa viac nebudete báť – ak prekonáte strach a vystúpite zo svojej komfortnej zóny, už sa viac nebudete obávať ďalších zmien v živote, ale každú budete vedieť prijať a zvládnuť.
  • Urobíte si radosť – možno po zmene strihu, či farby už dlho túžite, ale stále sa vyhovárate, že nenastal ten pravý okamih. Keď to raz však urobíte, budete mať z toho veľkú radosť a vlastne si uvedomíte, že sa predsa nebolo čoho obávať.

Powered By WordPress | Ekta Directory