spoľahlivé bublinkové obálky

Pri preprave zásielky sú na doručovaný tovar kladené mimoriadne požiadavky. Včas a najmä v požadovanej kvalite doručený tovar je etickým pravidlom expedičných firiem. Mnohí z nich využívajú obálky bublinkové 2packsk.sk. Sú spoľahlivé, ľahko sa s nimi manipuluje, nie sú náročné na transport a majú vkusný dizajn. Spokojní adresáti na nich oceňujú najmä diskrétnosť a požadovanú pevnosť. V ponuke sú vo viacerých vyhotoveniach – či už biele nepriesvitné alebo aj čierne. Majú niekoľko rozmerov a sú vhodné najmä na zasielanie tlačovín, ale aj menších vecí, vrátane drobného krehkého tovaru.

envelope-2575249_640

Vnútro obálky obsahuje zatavenú bublinkovú fóliu, ktorá chráni tovar pred poškodením. Jedná sa o patentovanú výrobu použitím dostatočne pevného a odolného materiálu. Bublinkové obálky sú vhodné na akúkoľvek prepravu, vydržia aj nápor medzinárodnej prepravy. Sú odolné voči otrasom a manipulačným technikám. Dodávajú sa v ekononomicky výhodných baleniach od 10 ks až takmer po 100 ks. Samozrejmosťou je prijatie objednávky aj nižšieho počtu kusov.

Výnimočnou je bublinková holografická obálka. Zaujme nielen lesklým trblietavým dizajnom, ale najmä svojou vysokou funkčnosťou. Zásielka pôsobí originálne a vyzdvihuje jej obsah. Podobne ako obyčajné bublinkové obálky dodáva sa vo viacerých rozmeroch.

envelope-997009_640

Vo všeobecnosti majú bublinkové obálky 11 rozmerov. Pri správnom výbere pre daný tovar sa odporúča počítať s istou rezervou čo sa týka vnútorného priestoru, aby sa tovar nepokrčil, prípadne nezdeformoval. Do tohto typu obálok sa neodporúča vkladať ostré predmety.

Bublinkové obálky sú najviac využívanými obálkami v expedícii. Expedičné firmy, rovnako ako aj adresáti vyjadrujú svoju spokojnosť a radi sa k nim vracajú. Po odlepení vnútornej plastovej fólie sú recyklovatelné a majú ekologický rozmer.

Powered By WordPress | Ekta Directory