Prečo potrebujete detský monitor?

Na rozdiel od už známych detských monitorov, moderné detské monitory majú širšiu oblasť pôsobenia, pretože teraz nielen počujete, ale aj vidíte, čo sa deje.

kostky

Čo je baby monitor?
Detská jednotka je miniatúrna videokamera s mikrofónom. Rodičovská jednotka je prijímač monitora. Zobrazuje informácie z fotoaparátu a cez reproduktory – zvuk z mikrofónu. A hoci monitor TFT je malý, umožňuje vám zobraziť vysokokvalitný obraz s dobrým kontrastom, jasom, farbou a dobrým uhlom pozorovania. Video monitory môžu fungovať aj v tme kvôli schopnosti zariadenia fungovať v infračervenom spektre. Do fotoaparátu je zabudovaný foto senzitívny snímač, ktorý sám nasmeruje fotoaparát do nočného režimu. V režime nočného videnia monitor zobrazuje obrázok čiernobielo. Treba mať na pamäti, že v nočnom režime detský monitor „zachytáva“ predmety len na vzdialenosť až dvoch metrov. Elektronické detské monitory môžu pracovať v úspornom režime. Ak je pozorovaný priestor tichý a pokojný, fotoaparát je v režime „spánku“ a neprenáša obraz na obrazovku. Pri zobrazení akéhokoľvek najmenšieho zvuku sa vysielanie začne na rodičovskej jednotke video obloku.

chlapec

Prečo potrebujete detský monitor?
1.  Máte chalupu alebo vidiecky dom, potom baby monitor vám pomôže pokojne si užívať krásne vtáky spievať a sledovať zdravý spánok dieťaťa položené v posteli  doma.
2. Nachádzate sa v kuchyni a ste zaneprázdnení dôležitými vecami: varenie alebo umývanie riadu a hluk spôsobený pracovným procesom vám nedovolí počuť, čo sa deje v miestnosti, kde je dieťa ale monitor vám pomôže a v tomto prípade budete nielen počuť, ale aj vidieť, čo sa deje s vaším dieťaťom.
3. Vizuálne pozorovanie detí je nevyhnutné, ak máte veľký dom alebo letný dom, ak dieťa spí v samostatnej miestnosti.
4.  Zariadenie je absolútne nevyhnutné, ak chcete dať svojmu dieťaťu príležitosť samostatne sa rozvíjať. Navyše sledujete svoje dieťa zvonku, budete presne vedieť, čo ho zaujíma, aké hračky miluje a ktoré nevie používať, aké hry hrá a ako sa chová v neprítomnosti rodičov.
Ovládanie detských monitorov umožňuje matke pokojne pripravovať jedlo v kuchyni, pracovať na počítači v inej miestnosti, chodiť pre poštu atď.

Powered By WordPress | Ekta Directory