Nebojte sa nasledovať trendy moderných domácností

Pokiaľ dnes hľadáte informácie o modernom, nápaditom a dekoratívnom, pokrokovom či úspornejšom osvetlení, v každom z týchto prípadov by ste určite našli obrázky spolu s článkami poukazujúcimi na nové osvetlenie typ LED. A je veľmi pravdepodobné, že najčastejšie by padala zmienka o led pásikoch, najmä v prípadoch krásneho, ale zároveň aj efektívneho podsvietenia v domácnostiach.

led zdroj

Toto kvalitné, moderné a prevedením skutočne štýlové podsvietenie sa môže týkať prakticky každého predmetu, ale spomeňme aspoň pár praktických príkladov pre domácnosť ako podsvietenie schodiska, kuchynskej linky, poličiek, pultov, skriniek,… možnosti nekončia a je ich skutočne veľa, nakoľko pásiky môžete nainštalovať na ľubovoľné miesto. Takisto môžu slúžiť aj ako veľmi efektívny dekoratívny prostriedok a to najmä počas blížiacich sa vianočných sviatkov. V tomto smere je tých možností opäť neúrekom, vlastne s led pásikmi môžete naplniť požiadavky a mieru i vašej vlastnej fantázie.

led pásek

Podsvietenie sa však môže týkať aj menších predmetov ako napríklad PC skrinky, monitora, televízie,… čo ocenia najmä ľudia, ktorí pri obrazovkách trávia čas v nočných hodinách. Nezabudnime takisto pripomenúť, že formu osvetlenia v podobe led pásov môžeme ľahko ovládať pomocou diaľkového ovládania či aktuálne už dokonca aj cez mobilné zariadenia.

Každopádne možnosti nekončia a led pásiky môžete využiť či už ako plnohodnotný zdroj osvetlenia, ale rovnako tak zvoliť i alternatívu pre dekoračné účely, nakoľko trh nám ponúka viacero typov dotyčného produktu. Rôzne farby osvetlenia, rôzna dĺžka, rôzny výkon,…rôzna cena.
Tak, ako nájdete pásiky poskytujúce „tradičné“ biele svetlo, nájdete i farebnú alternatívu alebo asi najzaujímavejší a najčastejšie skloňovaný yp s prívlastkom RGB, ktorý vyžaruje až tri farby a to konkrétne červenú, zelenú a modrú. Vlastnosť RGB vám ponúka viacero možností nastavenia, žiarenie farieb môžete kombinovať cez diaľkové ovládanie.
Pre plnohodnotné využitie a praktické napájanie led pásov nezabudnite zvoliť správny led zdroj 12v.

Powered By WordPress | Ekta Directory