Módna značka Gianni Kavanagh

Módna značka Gianni Kavanagh https://trenchtown.sk/znacky/gianni-kavanagh/ sa zameriava hlavne na oblečenie, ktoré je športové alebo na streetwear módu, pričom do jednotlivých kúskov oblečenia sa snaží zapájať aj najnovšie módne trendy. Ich produkty sú týmto zaujímavým spojením športu a módnych trendov určené na nosenie do telocvične, ale rovnako aj na každodenné nosenie alebo špeciálnejšie príležitosti. Oblečenie od tejto značky je teda vytvorené za účelom pohodlného nosenia a zároveň pocitu niečoho exkluzívneho a luxusného, čo vás odlíši od ostatných. Počas vymýšľania nových kolekcií oblečenia si dávajú veľmi záležať na detailoch a pri výrobe oblečenia si potrpia na využívanie látok a materiálov, ktoré sú veľmi kvalitné.

šport aj bežný outfit

Čo sa týka konkrétnejších informácií o materiáloch a látkach, ktoré značka počas výroby používa, sústredia sa napríklad na využívanie prémiovej bavlny Cotton Lycra. Táto látka je spojením prírodnej bavlny (Cotton) a syntetického vlákna (Lycra), ktoré je mimoriadne pružné a elastické. Táto kombinácia zabezpečuje každému kúsku oblečenia komfort a zároveň možnosť dostatočnej pohyblivosti. Vrátane látky Cotton Lycra sa v každej kolekcií snažia použité látky a materiály diverzifikovať a obmeniť, aby kolekcia bola iná a odlišná než tá predchádzajúca. Jednotlivé materiály a látky, ktoré sa na šitie oblečenia používajú, prechádzajú pravidelnými testami, vďaka ktorým sa zabezpečuje dosiahnutie ich najvyššej kvality.

bavlna Cotton Lycra

Zaujímavosťou pri tejto značke je, že pravidelne každý mesiac vydávajú novú kolekciu oblečenia, ktorá zahŕňa kúsky na aké sa bežné zameriavajú a teda spojenie športu a módy, ale taktiež aj kúsky limitované. Každoročne teda Gianni Kavanagh príde s 12 kolekciami, pričom každá kolekcia je na trhu predstavená v dvojmesačnom predstihu. Ich kolekcie sú spojením jedinečnosti, originality a ľudia, ktorí ich nosia vyžarujú zo seba sebavedomie. Na každom kúsku je v určitej forme znázornené logo GK alebo nápis Gianni Kavanagh, takže každému je hneď jasné o akú značku sa jedná.

Powered By WordPress | Ekta Directory