Kvalitné služby krtkovania za najnižšie ceny

Kanalizácie a potrubia si nevyberajú čas a miesto poruchy, pri nesprávnej prevencii nastane chvíľa, kedy sa odtok, potrubie alebo kanalizácia upchá a namiesto správne fungujúceho odtoku Vám vznikne havarijná situácia, ktorú potrebujete riešiť.

Ponúkame Vám spoľahlivé riešenie za najnižšie ceny bez doplatkov v podobe služby krtkovanie Pezinok, ktorá rozhodne pomôže a vyrieši Váš problém a poradí aj prevenciu do budúcnosti.

bitcoin-3773581_640

Ľudovo nazývané krtkovanie je prečistenie upchatých odtokov, nepriepustných potrubí a kanalizácií za účelom ich dokonalého vyčistenia od usadených nánosov, špiny a iného znečistenia. Krtkovanie je užitočné aj ako preventívne opatrenie, ale samozrejme aj ako riešenie pri havárii. Okrem služby krtkovania Vám ponúkame aj veľmi účinný spôsob monitoringu potrubia pomocou špeciálnej kamery a snímača, ktorý sa postupne zavedie do potrubia a kanalizácie, sníma jeho stav a ukladá na prenosné médium, ktoré si kedykoľvek môžete pozrieť, vyhodnotiť a poradiťsa o ďalšom riešení. Tento spôsob sa nazýva TV monitoring potrubia a je aj súčasťou prevencie, ktorá je najmä pri starých potrubiach priam nevyhnutná.

Súčasťou ponúkaného servisu krtkovania sú aj inštalatérske práce, ktoré sú vopred dohodnuté, zahrnuté do výpočtu ceny a ktoré nie sú účtované dodatočne vo forme skrytých doplatkov.

Ponúkame Vám rokmi overené profesionálne služby postavené na základných princípoch – precíznosť, ochota, profesionalizmus, skúsenosti, moderná a výkonná technika a veľmi dobrý pomer ceny a ponúkanej kvality.

waste-pipe-2228618_640

Skúsení odborníci Vám pri riešení problému ponúknu viaceré možnosti krtkovania aj vrátane služieb v podobe trasovania potrubia, ktoré vyrieši za Vás stratenú dokumentáciu alebo frézovanie potrubia, ktoré zbaví kanalizácie usadenín zo stavebného materiálu, prípadne starých kmeňov prerastajúcich stromov.

Pripravenosť na riešenie akejkoľvek situácie, výber vhodnej zásahovej techniky, non stop služby a rýchly výjazd Vás presvedčí a pomôže zabrániť ďalšiemu rozširovaniu škôd.

Powered By WordPress | Ekta Directory