Knižné lásky

Ak patríte k čitateľkám, ktoré bez nového titulu z kníhkupectva nemienia odísť, ponúkam vám výber toho najlepšieho, čo si môžete vychutnať ako doma, s kávou v ruke a vyloženými nohami, tak aj v aktuálnom letnom období na pláži, pri zvukoch zurčiacich vĺn či pri jazere, vdychujúc vôňu vlhkej trávy, pojedajúc šťavnatý melón a naberajúc vitamín D.košík.jpg
4.  Zbohom, nevinnosť.
Ktorá z nás nebola zaľúbená do krásneho učiteľa, ak sa teda nejaký na škole vyskytoval? Vysokoškoláčke Bliss sa ho dokonca podarilo uloviť. Ona však v ten osudový večer, keď sa so sympatickým Garricom zoznámila v bare, ešte nevedela, že sa budú po zvyšok roka stretávať v škole. Ona ako študentka a on ako jej učiteľ. Na neškodný flirt, ktorý mal skončiť hneď, ako zistili aké úlohy zohrávajú vo svojich životoch, sa nedá len tak zabudnúť. Ako obaja neskôr zistia, príťažlivosti sa nedá uniknúť a z obyčajnej náklonnosti vznikne niečo oveľa silnejšie. Vzrušujúca, vtipná kniha, kde nechýbajú ani šteklivé scény a napätie, a ktorú len tak neodložíte.
3. Vieš, že ťa milujem?
Keď mi slečna v kníhkupectve túto prvú časť z trojdielnej série odporučila, váhala som či ju vezmem do svojej zbierky. Teraz viem, že som nemala ani len právo o nej pochybovať. Mladá Eden prichádza do novej rodiny svojho otca stráviť leto. Okrem novej mamy bude mať tú česť sa zblížiť aj s troma nevlastnými bratmi. Jej pozornosť upúta najstarší Tyler, ktorý sa hrá na niečo čo nie je, no Eden odhalí jeho každodennú masku a jedine jej sa Tyler dokáže úplne otvoriť. Autorka vie, ako spraviť dej napínavým, a nie jedenkrát som bola počas čítania zaskočená.
2. Návrh
Krásny obal a výťah z obsahu napovedá, že sa nebudem pri čítaní vôbec nudiť, tak už len rýchlo do obchodu a kúpiť! Presne to som aj urobila. A jedna z najlepších kníh je v mojej malej knižnici. Čo ma tak zaujalo? Garret je, ako mnoho knižných hrdinov, nafúkaný záletník, ktorého chce každé dievča a ktorým chce byť každý chalan. Omyl. Jedna výnimka sa vždy nájde. A v tomto príbehu je to nenápadná Hannah, ktorá o namysleného hokejistu nemá žiaden záujem. Až pokiaľ jej nenavrhne obojstranne výhodný obchod. Ona ho musí doučiť predmet, on jej musí pomôcť získať vysnený objav. Ich vzťah doučovateľky a žiaka sa však premení na kamarátsky, a ten sa posunie na ďalší level, ktorý si však ani jeden nechce priznať. Nechýbajú tu silnejšie slová, humor a intímne scény? Dávajte si pozor, dámy, aby ste tieto pasáže neroztrhali od spaľujúcej túžby.knihovna.jpg

  1. Mŕtve dievča neklame

O romantický titul sa síce nejedná, no garantujem vám, že budete hltať každú jednu stranu. Príbeh je napínavý už od samého začiatku, kedy je Clayovi doručená zvláštna zásielka. Ako sa neskôr dozvedá, jeho kamarátka Hannah nielen jemu poslala kazety, na ktorých je vysvetlený dôvod, prečo spáchala samovraždu. Clay nevie, prečo sa ocitá na páskach, ktoré zachytávajú príbehy tých, ktorí dopomohli Hannah na druhý svet. Vždy mal pocit, že spolu vychádzajú dobre. Jeho kazeta však ponúka odpovede na všetky nevypovedané otázky.

Powered By WordPress | Ekta Directory