Cenovo výhodnejšie riešenie k registrácii nového podniku

Pri začiatkoch podnikania máme na výber viaceré cesty. Nemyslím len smer činnosti nášho podnikania, ale aj mnohé iné rozhodnutia, medzi ktoré patrí i registrácia podniku či kancelárie. Ako k zaregistrovaniu vybrať  to najvýhodnejšie miesto, za ktoré by sme neplatili zbytočne vysokú sumu a zároveň by nebolo našim súkromným bytom či domom?

dohoda

•         Riešením je virtuálna kancelária
Takéto riešenie má okrem ceny a súkromia i ďalšiu výhodu a tou je fakt, že v tomto prípade vás neobmedzuje diaľka a neustále náročné cestovanie. S kanceláriou ste prepojení online, čiže cez internet. Navyše máte dostatočný prehľad o všetkom, čo potrebujete vedieť. Takže áno, v konečnom dôsledku vzdialenosť nehrá v tomto prípade podstatnú úlohu, všetko môžete riadiť zo sídla, ktoré uznáte za vhodné, teda aj z vášho domova.

panoráma

•         Aj virtuálna kancelária však musí mať svoju reálnu fyzickú podobu s adresou, ktorú budete musieť zapísať do registra.
Existujú poskyvatelia služieb /napr. sídlo – firmy sk/ ponúkajúci tieto virtuálne priestory s reálnou adresou a fyzickou podobu, v podstate ponúkajú voľné nehnuteľnosti pre začínajúce podniky, pričom cena za takúto nehnuteľnosť známu ako registračné sídlo alebo virtuána kancelária je oproti „skutočnému“ priestroru výrazne nižšia. Vlastne aj v tomto prípade vravíme  o skutočných priestoroch, ale riadite ich online, no predovšetkým ide o to, aby ste do registra mohli uviesť reálnu adresu, ktorá vás oprávňuje podnikať. Takouto formou je to cenovo výhodnejšie, pritom však aj praktickejšie z toho pohľadu, ako som už spomenul, že do týchto priestorov nemusíte dochádzať, kanceláriu riadite online z vášho počítača alebo zariadenia, ktoré má prístup k internetu.

nezavíslost

•         Navyše budete pravidelne oboznamovaní o príjme pošty aj jej notifikácii.
Priestory, nehnuteľnosti sú pod vlastníctvom poskytovateľa, čiže sa nemusíte báť akýchsi nejasností a problémov zapríčinených iným podnájomníkom. 

Powered By WordPress | Ekta Directory