Akrobacia

Mnohí dospelí, ktorí starnú, sa pozerajú na ľudí, ktorí vykonávajú tieto neuveriteľné manévre vo vzduchu, od prechádzanie na lanie až po saltá vo vzduchu, od skokanských skokov až po gravitačnú prácu profesionálnych skateboardistov a pýtajú sa, či by niekedy mohli zvážiť robiť niečo ako. Títo rovnakí diváci sa potom pýtajú, ako by človek mohol urobiť to, že sa jeho telo môže natáčať toľko, ako by sa mohli tak rýchlo točiť vo vzduchu a stále pristáť tam, kde chcú byť, a vôbec sa nezraniť.

žena

Ľudské telo je pravdepodobne najneuveriteľnejším strojovým zariadením v dejinách sveta a jeho schopnosť dosiahnuť takmer akýkoľvek predstaviteľný úspech urobil umenie a vedu akrobacie svetovým fenoménom.
Akrobacia nie je americká zábava. Nepatrí do Číny. Rusi ju nedokončili pred všetkými ostatnými. Každý národ na svete má občanov, ktorí pravidelne vykonávajú akrobatické kúsky. Je to podstatná spoločná myšlienka, že mnohé z týchto národov, niekedy priateľ, niekedy nepriateľ, môžu zdieľať.

Rusi sú známi svojimi akrobatickými cirkusovými rutinami, zatiaľ čo Číňania už dlho dominovali na gymnastickom fronte vo svetových súťažiach a Američania sú lídrami v extrémnych hrách, ako sú skateboarding a kaskády na bicykli. Všetky tieto činnosti sú zakorenené v základoch akrobacie.
Naučte sa byť akrobatom, či už ste malé dieťa, ktoré sníva o tom, že sa na olympijských hrách zúčastní jedného dňa ako gymnasta alebo skateboardista, alebo ste dospelý, ktorý chce vstúpiť do sveta a diviť sa z akrobacie, je tu pre vás veľa možností.

akrobati

Otočiť sa vo vzduchu a pristáť na nohách je akrobatický kúsok, ale nie je to niečo, čo by mali skúšať úplný začiatočníci. Učenie sa o rovnováhe pri pohybe je najdôležitejším prvým krokom. Akonáhle sa to zvládne (a tento krok je viac než len chôdza a státie vo vzpriamenej polohe), potom môžu začať ďalšie aspekty tréningu a zábavy.

Powered By WordPress | Ekta Directory