Ovocie a zelenina

Pestujete si sami vašu domácu zeleninu a ovocie a radi by ste si ich uskladnili tak, aby vám čo najdlhšie vydržalo? K tomu sú potrebné dve veci. Dobrá pivnica, ktorá vám nikde nezateká a kvalitné prepravky na ovocie a zeleninu. Z tým prvým vám pomôcť nevieme, ale o kvalitné prepravky na ovocie a zeleninu https://www.schoellerallibert.com/sk/news/products/prepravky-na-ovocie-a-zeleninu/ sa firma Schoeller Allibert veľmi rada postará. Firma Schoeller Alliebert je výrobca plastových prepraviek, nádrží a kontajnerov, ktoré sú určené aj na potraviny, teda aj na ovocie a zeleninu, či už v pôvodnom stave alebo spracované.

ovoid

Širokú ponuku našich prepraviek na ovocie a zeleninu, ale aj iných plastových boxov, Ibc kontajnerov na tekutiny a mnoho iného nájdete na našej internetovej stránke, kde nájdete presné rozmery pre jednotlivé prepravky. Ak máte špecifickú pivnicu alebo sklad, kde sa vám nezmestí žiadna z našich štandardných prepraviek, vieme vám spraviť aj prepravku podľa vášho želania. Stačí nás kontaktovať a spolu s našim zamestnancom urobiť objednávku s konkrétnymi rozmermi.

Vybrať si môžte z viacerých variánt:

Veľké boxy – BigBox, Maxilog

Prepravky strednej a malej veľkostiprepravky

Ak potrebujete prepravky len dočasne napríklad pri zbere ovocia a zeleniny a inokedy ich nevyužijete, môžete si u nás prepravky na ovocie a zeleninu na tento čas zberu aj požičať. Ak vaše ovocie a zeleninu aj spracovávate možno vás zaujíme aj naša ponuka na ibc kontajnery, kde môžete uskladniť šťavy, pretlaky, alkohol a iné tekutiny. Naše ibc kontajnery máme taktiež v rozličných veľkostiach a na zapožičanie. So spoločnosťou Schoeller Allibert vaše ovocie a zelenina sa dostane zo záhrady, či z pola až na váš stôl. Ak neviete čo presne by bolo najlepšie do vašej pivnice či kladu kontaktujte zamestnancov z Schoelliber Allibert, ktorí vám ochotne pomôžu s výberom alebo dohodnú zapožičanie správnych prepraviek pre vaše ovocie a zeleninu.

Powered By WordPress | Ekta Directory