Jednoduchá inštalácia LED pásov.

Zo všetkých druhov LED osvetlenia sa najväčšej obľube tešia určite LED pásy. Samozrejme, že aj LED žiarovky sa vyznačujú úsporou energie a dlhou životnosťou. No predsa len svojim tvarom, možným umiestnením a vyžarovaným svetlom nevybočujú až tak výrazne od klasických volfrámových žiaroviek. No LED pásy prinášajú pre užívateľov niečo úplne nové, do istej miery fascinujúce, čo sme tu doteraz ešte nikdy nemali.

led pásy

Skutočne dnes LED pásy https://www.ledprodukt.sk/206-profi-led-pasy-osram-zaruka-5-rokov môžeme vidieť na takých miestach, ktorých osvetlenie sme si ešte donedávna nevedeli predstaviť. A ide nielen o variabilitu osvetlenia, ale aj o špecifické vyžarovanie svetla, ktoré nie je bodové, ale takmer plošné, čím je naozaj výnimočné. Takéto osvetlenie kuchynskej linky, rôznych políc, zrkadiel, podhľadov, stien v detských izbách. A to ešte nespomíname komerčné využitie v rôznych obchodoch či reštauráciách. Môžeme tvrdiť, že ide skutočne o osvetlenie 21.storočia, ktoré si podmaňuje neustále väčší počet klientov.

led pásy

No a aby toho nebolo málo, tak LED pásy sú výnimočné aj svojim jednoduchým zapojením, ktoré zvládne naozaj každý. Musíme si len uvedomiť, že najčastejšie sú LED pásy prispôsobené na napájanie 12V. Takže k nemu potrebujeme nejaký zdroj, ktorá nám transformuje zo siete potrebných 12V. Tento zdroj si kupujte vždy už pri kúpe pásu, kedy vám predajca poradí všetko potrebné. Samotná inštalácia na potrebné miesto je veľmi jednoduchá. Dnes sú už LED pásy vybavené samolepiacou fóliou, takže umiestnenie na hladké plochy je rýchle a zábavné. No často sa pásy umiestňujú do lišty, ktorá uľahčí inštaláciu a slúži aj na efektívne ochladzovanie LED pásov. Ak vám niekedy ostane trčať nepotrebný kúsok pásu, tak by ste mali vedieť, že pásy sa na vyznačených miestach dajú aj strihať. Takže si ľahko dokážete prispôsobiť dĺžku pásu vašim potrebám. No a už inštalovaný LED pás budete pohodlne ovládať diaľkovým ovládačom, ktorý si okamžite zamilujete.

Powered By WordPress | Ekta Directory