Aký zážitok nám dokáže prichystať tantrická masáž od profesionálky?

Život okrem prekážok a bolestí ponúka tiež možnosť objaviť príjemné pôžitky. Je ich hneď niekoľko, no spomeňme praktiku, ktorá efektívne spája dva príjemné faktory. Masáž s erotikou, respektíve relax s príjemným uvoľnením a vzrušujúcim zážitkom.

Masážny olej, deka

V danom smere sú známe najmä tantrické masáže orientujúce sa na zmyselnosť senzuálnych dotykov. A preto vám každý v danom smere aspoň trochu skúsený človek povie, že praktiky každej masérky sú cítiteľne rozdielne a každá by mala mať svoj „tajný recept“. Je to tak aj v prípade navštívenia tantra salónov, predsa každý z nich disponuje iným personálom. Vo všeobecnosti ale vravíme o masérkach, či presnejšie darkyniach životnej energie, ktoré majú v danom smere dostatočné nielen praktické ale aj teoretické znalosti. A bez nich skutočný význam tantry pochopíme len ťažko.

Ženské telo, bikini

Avšak je pravda, že dotyčné praktiky môžu praktizovať aj zamilované páry v súkromí, zvyšuje sa tým ich sexuálna energia. Treba mať však aj v tejto situácii dostatočnú prax. V opačnom prípade vám profesionálny pôžitok dopraje práve návšteva tantra salónu, kde vás okrem čistého a relaxačného prostredia niekedy čaká aj bohatšia ponuka.Tá je ale spravidla odporučená len pre zdatných jedincov alebo tých, čo túžia podstúpiť nový level a skúsenosť v poznaní senzuálnych pôžitkov.Začiatočníci by mali začať so spoznávaním „klasickej“ tantrickej masáže pekne od začiatku.

Tantrická masáž spolu s úvodným kúpeľnom a rituálom „namaste“ sú základom k pochopeniu významu týchto, ako aj o level pokročilejších techník. Základom je na vlastnej koži pochopiť, že vítanou je v danom smere prirodzenosť, ktoré následne speje k dokonalému uvoľneniu vo všetkých bodoch vášho ja. Uvoľnia sa telesné ako aj emočné bloky a pozornosť sa zároveň venuje tiež sexuálnym blokom, ktoré sa odstránia prirodzeným ľahším alebo už spomenutým vyšším erotickým pôžitkom. Ten síce môže skončiť vyvrcholením, avšak niečo viac ako napr. pohlavný styk je v prevádzkach týchto služieb samozrejme zakázaný.

Powered By WordPress | Ekta Directory