Porucha erekcie? Čo zachráni váš sexuálny život?

Porucha erekcie a aj impotencia sa stávajú čoraz bežnejším javom u mužskej populácie. Pravdepodobne to bude spôsobené rýchlejším a uponáhľanejším životným štýlom, častejším výskytom sedavých zamestnaní, nezdravým stravovaním a nedostatkom pohybu. Porucha erekcie nastáva vtedy, keď muž nie je schopný erekciu dosiahnuť alebo ju udržať dlhšiu dobu. To spôsobuje neuspokojivý sexuálny život a môže vyústiť aj do partnerských nezhôd. Táto celá situácia mužom nepridáva na už tak narušenom sebavedomí. Aby daný problém zbytočne veci ešte viac nezhoršoval, je potrebné mu čeliť.

Erekcia

Porucha erekcie v skutočnosti nemusí byť až taký závažný defekt. Je ale potrebné, aby sa správne pomenovala príčina, ktorá za tým stojí. Je dobré ju včas podchytiť a vyriešiť. Na správnu erekciu pôsobí niekoľko fyziologických faktorov, dajte sa preto preventívne prehliadnuť vaším lekárom. Za poruchou erekcie môžu byť napríklad kardiovaskulárne, cievne choroby, keďže erekcia je vyvolaná práve zhromažďovaním krvi v pohlavnom orgáne. Ak je prietok krvi narušený, ovplyvňuje to výraznou mierou práve erekciu.

Doktor

Neurologický systém taktiež zohráva významnú úlohu pri erekcii. Ak trpíte poruchou erekcie, pravdepodobne nie je niečo v poriadku v tejto oblasti. Celkové vzrušenie majú na starosti práve nervy. A taktiež hormóny. Preto je u starších ľudí s nízkou hladinou testosterónu porucha erekcie taká častá. Váš ošetrujúci lekár teda posúdi, za ktorým špecialistom by ste sa mali vybrať. Pri poruche erekcie to môže byť aj sexuológ. Zároveň, čo môžete urobiť už teraz, je odstrániť zo života stres, naordinovať šport, veľa ovocia a zeleniny a inej zdravej stravy. A nakoniec, pomôcť si môžete aj prípravkami na podporu erekcie. Nehovoríme teraz o afrodiziakách, aj keď tie môžu byť užitočné tiež. Skúste produkty, ktoré vám pomôžu zlepšiť kvalitu erekcie svojimi účinnými zložkami.

Powered By WordPress | Ekta Directory